Blog > Komentarze do wpisu
Nowe stemple..

Hafcikowo dzieje się powoli.. Zapał wciąż mam, gorzej z organizacją ;) Staram się ale wiecie jak to jest.. Mój większy projekt idzie w odstawkę na jakieś 2 tygodnie bo wyjeżdżam i postanowiłam go z sobą nie zabierać. Dlatego najbliższe posty będą raczej mało robótkowe :P Za to wczoraj kupiłam sobie kilka stempli! Fajne, prawda? ;)

Na razie wędrują do pudła i na szafę.. ale kiedyś wrócę do zabaw z papierkami przecież :P

piątek, 19 lipca 2013, miekkie.kapcie

Polecane wpisy

  • Koralikowe zawieszki

    Kiedy kładę się spać, od czasu do czasu łapię jeszcze tablet i na poduszce już przeglądam sobie Pinterest. Tak do snu, dla przyjemności. Lubię popatrzeć na ładn

  • Sowy. Sowy są fajne :)

    Czasem jak coś mi się spodoba to nie mam umiaru. Dotyczy to na przykład zakupów albo jedzenia.. :P Bo jeśli coś jest ładne i niedrogie to nie umiem kupić jedneg

  • Gigant!!!

    Pająk gigant!!! Wczoraj takiego osobnika w pokoju spotkałam! Zawał był blisko, mój oczywiście :P A do teraz na to wspomnienie ciarki mi po plecach przechodzą..

Komentarze
2013/07/21 12:15:27
Fajna sprawa. Ta babeczka jest urocza. :)
Ja chyba ostatnio ze stempelkami miałam do czynienia, gdy w podstawówce robiliśmy na zajęciach z plastyki stempelki z ziemniaków. :D To były czasy!
-
2013/07/22 14:54:37
stempelki są śliczniutkie :) Jak dla mnie najfajniejszy jest ten z motylkiem i babeczką :)
-
2013/08/03 09:58:27
Witaj ! Bardzo fajne stemple sobie kupiłaś :) Poczytałam sobie i pooglądałam Twego bloga i ciekawe rzeczy dzieją się u Ciebie. Myślę, że jeszcze Tu wrócę. Pozdrawiam serdecznie :))
-
Gość: Justa, *.dynamic.chello.pl
2013/09/11 07:14:29
U sióstr fajne pierdołki można kupić. Brakuje trochę tego.....
Anna Nowak | Utwórz swoją wizytówkę